• İLETİŞİM :  

  • 0216 545 98 96

HİZMETLERİMİZ

Xml-Sanal bayilik sistemi ile sahip olucağınız bayilik modülümüz firmamıza özel bir hizmettir. Bu hizmet ile birlikte sahip olabilceğiniz ayrıcalıklar aşağıda belirtilmekte olup, her türlü soru ve öneriniz için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

24/7
MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Bayilerimiz ve bayilerimizin müşterileri firmamız tarafından 6 gün 09:00-20:00 arası destek birimimizden yararlanabilir

Fazlası

Uzman
Raporları

Bayilerimizin satış grafikleri ekiplerimiz tarafından incelenerek değerlendirme yapılır ve uygun kampanyalar, güncellemeler hazırlanır

Fazlası

BAYİLİK
MODÜLÜ

Bayilik modülü sistemimizle sizlere özel bilgi,görsel ve fiyatlardan yararlanabilir, rahatlıkla sipariş oluşturabilirsiniz.

Fazlası

Drop
SHİPPİNG

Drop-Shipping yöntemi ile müşterilerinize yaptığınız satışları direk olarak müşterimize sizin adınıza gönderebiliyor, kargoyla uğraştırmıyoruz.

Fazlası

SABİT
FİYAT

Bizim için bayilerimiz arasında bir ayrım yoktur, bütün bayilerimize aynı fiyatlar uygulanır, kampanyalar önerilir.

Fazlası

TEKNİK
DESTEK

Ürünlerimiz 24 ay garantiye tabidir, teknik servis hizmeti firmamız tarafından verilmekte olup müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurulur.

Fazlası

ÜRÜN
ÇEŞİTLİLİĞİ

8000 çeşit ürün ve 350'den fazla marka ile Anne-Bebek-Çocuk kategorisinde ki bütün ürünleri satışa sunma imkanına sahipsiniz

Fazlası

REKLAM
DESTEĞİ

Bayilerimizin satışlarını arttırması için sosyal medya, internet ve televizyon reklamlarıyla ürünlerimiz tanıtılmaktadır.

Fazlası